Vyberte stránku

Společnost Evolution Group CZ je ryze českým výrobcem originálních stříbrných šperků a bižuterie dekorovaných Swarovski krystaly. Veškeré výrobky jsou výsledkem práce našich zručných šperkařek z provozovny v Jablonci nad Nisou. Zakládáme si na poctivé ruční práci a udržení vysoké kvality i jakosti každého výrobku. Snažíme se myslet na to, že ženy jsou rozmanité a mají různý vkus. I proto je náš sortiment velmi různorodý a my věříme, že si z něho vybere každá žena.

NÁŠ SORTIMENT 

NA NAŠICH INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH NALEZNETE BOHATOU NABÍDKU KRÁSNÝCH ŠPERKŮ SE SWAROVSKI KRYSTALY ZA DOSTUPNÉ CENY. ŠIROKÝ VÝBĚR NÁUŠNIC NEJRŮZNĚJŠÍCH TVARŮ, PRSTENŮ VŠECH VELIKOSTÍ, ZAJÍMAVĚ ZDOBENÝCH NÁRAMKŮ A NÁHRDELNÍKŮ I DETAILNĚ PROPRACOVANÝCH PŘÍVĚSKŮ. VYBÍRAT MŮŽETE ZE ŠPERKŮ Z PRAVÉHO STŘÍBRA NEBO Z LEVNĚJŠÍ VARIANTY ŠPERKŮ VE FORMĚ BIŽUTERIE. V NABÍDCE MÁME ROVNĚŽ ŠPERKY Z PRAVÝCH PEREL, KTERÉ ELEGANTNĚ VYLEPŠÍ VIZÁŽ KAŽDÉ ŽENY.

PERFEKTNÍ DÁREK PRO KAŽDOU ŽENU 
Šperky jsou výborným dárkem, který zaručeně potěší každou ženu. Ženy totiž velmi rády pomocí šperků doplňují svůj celkový outfit, ať už do práce, na schůzku nebo na večerní ples. Šperky zkrátka doprovází téměř každou ženu skutečně každý den.