Vyberte stránku

Náramky s minerálními kameny avanturín, howlit a amazonit 43043.3 tyrkys

558 

Není skladem

Popis

Sametově hladké náramky z přírodních minerálních kamenů Vám přinesou nejen krásný módní doplněk, ale také podpoří Vaši duševní a fyzickou rovnováhu. Každý, ze tří náramků, je vyroben z kamenů, které mají různé vlastnosti a energie. Popis každého druhu si můžete přečíst níže. Tento elegantní náramek se skládá z kolekce jemných, kulatých kamínků, které se krásně barevně i energicky doplňují. Náramky jsou navlečené na elastickém vláknu, což je vhodné pro různé velikosti zápěstí. Náramky jsou skvělým dárkem pro každého, kdo má rád přírodní krásu a zajímá se o alternativní způsoby péče o duševní a fyzickou pohodu.
Otestujte jeho vliv na vaše tělo a mysl a nechte se unést jeho krásou!
Navíc k náramku, máte od nás tři oblé kameny stejného materiálu jako jsou náramky, na povalování si v ruce pro načerpání energie.
K výrobku obdržíte ZDARMA dárkovou krabičku a taštičku. 

 

  • minerální kameny avanturín, howlit, amazonit
  • průměr korálku je 4 mm
  • délka náramku 19 cm

AVANTURÍN
Užití: Klid, radost, uvolnění, optimismus, proti stresu
Znamení: Býk, Kozoroh, Rak, Střelec
Vlastnosti: Avanturín zklidňuje emoce a rozčílení. Podporuje duševní zdraví, sebehodnocení a rozkládá nezdravé myšlenky a s nimi negativní emoce. Avanturín je kamenem klidného spánku, pomáhá nám uvolnit se a pustit z hlavy problémy i myšlenky všedního dne.
Léčivé účinky: Avanturín působí příznivě na pokožku a ne alergie. Zmírňuje chronické bolesti hlavy a migrény. Pomáhá zlepšovat látkovou výměnu a snižování hladiny cholesterolu v krvi. Pomáhá při stresu a emočním rozrušení, vylaďuje spánek a náladu.
Barva: Světle modrá, modrozelená

HOWLIT
Užití: Cílevědomost, duševní rovnováha, sebedůvěra, stres
Znamení: Blíženci, Ryby, Střelec, Vodnář
Vlastnosti: Učí trpělivosti, současně potlačuje vztek a posiluje kladné povahové rysy. Působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud ji způsobuje příliš aktivní mysl.
Léčivé účinky: Klidný spánek, uklidňuje psychické problémy, uvolňuje svaly a křeče. Navíc příznivě působí na zdraví zubů, kostí a celkově pohybového aparátu. Pomáhá odolávat stresu nervozitě a podrážděnosti.
Barva: Tyrkysová

AMAZONIT
Užití: Klid, odvaha, intuice, úspěch, škodlivé záření
Znamení: Rak, Panna, Vodnář
Vlastnosti: Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem. Mezi účinky amazonitu patří to, že tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů.
Léčivé účinky: Pomáhá při osteoporóze, zubní kazy, udržuje v rovnováze metabolismus, přináší úlevu při svalových křečích, bolesti hlavy a zad.
Barva: Světle zelená

 

Další informace

Barva

Materiál

Délka cm